שירותי אינסטלציה

תיקון ניאגרות סמויות

הטרנד החם כיום הוא התקנת ניאגרה סמויה, במקום הניאגרה הרגילה שחשופה לעין מתקינים מנגנון איכותי וחדשני בתוך הקיר וכך זוכים לחדר שירותים מרשים יותר ולעיצוב יוקרתי. עם זאת, לעתים עשויה הניאגרה הסמויה להתקלקל. 

הגברת לחץ מים

סובלים מלחץ מים חלש בברזים ובמקלחת? לחברת ניר דגן יש פתרונות יעילים שיבטיחו לכם זרם מים חזק ושוטף. 

איתור נזילות מים

גיליתם סימני רטיבות, עובש או פטריות? חשבון המים גבוה מהרגיל? יש סיכוי שאתם סובלים מנזילה בצנרת המים או הביוב.

כדי לטפל בבעיה עליכם להזמין מאתר נזילות מוסמך, מקצועי ואמין.

תיקון והתקנת משאבות

מחפשים איסטלטור אמין ומקצועי המתמחה במשאבות טבולות? האם משאבת המים/ביוב בבית או בבניין התקלקלה ואתם זקוקים לתיקון דחוף על מנת שתוכלו לחזור לשיגרה?

פתיחת סתימות

סתימות במערכת האינסטלציה הן דבר שכיח, על מנת לטפל בבעיה יש להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין שידע להימנע ממפגעים תברואתיים חמורים, מנזקי רכוש ומנזקים קשים לתשתיות המבנה.

החלפת צנרת

במבנים ישנים בהם קיימת תשתית אינסטלציה ישנה עשויות להיות בעיות תכופות בצנרת המים ובקווי הביוב. בעבר היה נהוג להתקין צנרת מברזל, אך עם השנים הצנרת סובלת מחלודה, סדקים, נזילות ומפיצוצי צנרת.

תיקון צנרת ללא הרס

הרטיבות בקיר יצאה משליטה? רוצים לשים סוף לסתימות? השורשים של העצים בגינה השתלטו לכם על צינורות הביוב? זקוקים לצילום של מערכת הביוב? כרסום בטון וברזל בצנרת על ידי רובוט? 

תיקוני צנרת מים וביוב

יש לא מעט תקלות בצנרת שיכולות לגרום למטרד, כגון: פיצוצי צנרת, נזילות צנרת וסתימות ביוב. אנו בחברת ניר המהיר נאתר את התקלה בעזרת ציוד מקצועי ונחזיר את המצב לקדמותו כולל אחריות על כל עבודה. 

התקנת כלים סניטריים

ניר המהיר מתמחה בהתקנת ברזים, כיורים, אסלות, ניאגרות וכלים סניטרים מכל הסוגים. אם אתם מחפשים מישהו שיתקין עבורכם כלים סניטריים, הגעתם למקום הנכון.

שירותי ביוב-ביובית

השירות ניתן על ידי ביובית חדשנית המתאימה לכל סוגי התקלות בשטח, הן בבתים פרטיים, חניונים, מסעדות, בתים משותפים ועוד.